Літня шина Falken Linam VAN01 235/65 R16C 121R
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken Linam VAN01 235/65 R16C 121R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Linam VAN01 235/65 R16C 121R
Усі ціни 27 →Шина Falken LINAM Van01 235/65 R16C 121/119R | 5 248 грн. |
Falken Linam Van01 235/65 R16C 121/119R | 5 425 грн. |
Falken Linam Van01 235/65 R16C 121/119R | 5 300 грн. |
Falken Linam Van01 (235/65R16C 121R) | 5 376 грн. |
Летние шины Falken Linam VAN 01 235/65 R16C 121/119R 1002117937 | 5 517 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Linam VAN01 235/65 R16C 121R
Ціни на Falken Linam VAN01 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Falken Linam VAN01 235/65 R16C 115R | від 4 540 грн. | 35 пропозицій | ||
Falken Linam VAN01 235/65 R16C 121R | від 5 150 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →