Електрогенератор Konner&Sohnen KS 8100iEG
Фото 14 |
Konner&Sohnen KS 8100iEG |
|
Двопаливний генератор, який може працювати на бензині або зрідженому газі з балона. Має номінальну потужність 7.2 кВт (при роботі на газі потужність на 10% менша). Апарат оснащений 16-сильним двигуном із робочим об'ємом 458 см³, який споживає близько 2.82 л бензину за годину роботи (при навантаженні 50% від паспортної потужності). У генератора Konner&Sohnen KS 8100iEG є електростартер, що забезпечує легкий та впевнений запуск двигуна. Мініелектростанція має дві розетки (звичайну на 16 А та «силову» на 32 А), два порти USB для живлення та підзарядки портативної електроніки, а також вихід постійного струму 12 У вигляді автомобільного прикурювача. Апарат важить 68 кг (без урахування палива у 20-літровому бензобаку), тому він забезпечений колесами та рукоятками, які полегшують переміщення генератора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 8100iEG
Усі ціни 33 →Генератор газобензиновый Konner&Sohnen KS 8100iE G 000004294 | 65 999 грн. |
Генератор инверторный Konner&Sohnen KS 8100iEG | 65 999 грн. |
Газобензиновий інверторний генератор K?nner&S?hnen KS 8100iE G | 65 999 грн. |
Генератор инверторный Könner&Söhnen KS 8100iEG газ/бензин 8,0 кВт | 120 000 грн. |
Инверторный генератор Konner&Sohnen KS 8100iEG 981778 | 65 999 грн. |