Обприскувач Kwazar Mercury Super 0.5
Kwazar Mercury Super 0.5 0.5 л1 л |
|
Насос подвійної дії — розбризкування відбувається як при натисканні, так і при відпусканні курка
Кількість розпилення рідини за один цикл — 3 мл
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kwazar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kwazar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kwazar Mercury Super 0.5
Усі ціни 6 →Насос тригер розпилювач Kwazar Mercury Super | 370 грн. |
Обприскувач тригерный Kwazar Mercury super PRO+ 0,5 л | 706 грн. |
Обприскувач тригерний Kwazar Mercury super PRO+ 1 л | 793 грн. |
Насос тригер розпилювач Kwazar Mercury Super | 371 грн. |
Обприскувач тригерный Kwazar Mercury super PRO+ 0,5 л | 707 грн. |
Обприскувач тригерний Kwazar Mercury super PRO+ 1 л | 794 грн. |
Модификації Kwazar Mercury Super 0.5
Ціни на Kwazar Mercury Super 0.5 |
---|---|---|---|---|
Kwazar Mercury Super 0.5 | від 370 грн. | 6 пропозицій | ||
Kwazar Mercury Super 1 | від 508 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →