БФП Kyocera ECOSYS M5526CDW
Відео 4Фото 10 |
Продуктивне кольоровий лазерний багатофункціональний пристрій 4-в-1 з підтримкою автоматичного двостороннього (двобічний) кольорового друку, сканера з системою автоподачі оригіналів (50 с), функцій копіювального апарата і факсу. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в малих і середніх офісах. Завдяки наявності вбудованого мережевого порту Ethernet LAN його може легко інтегрувати в існуючу кабельну інфраструктуру.
Фірмова технологія кольорового лазерного друку Kyocera гарантує швидкий (до 26 стр/хв) виведення ч/б документів та кольорової графіки стандартної якості з роздільною здатністю 600 dpi. Для отримання печатки преміального рівня передбачений більш повільний режим друку з роздільною здатністю 1200 dpi. БФП Kyocera ECOSYS M5526CDW оснащене швидкодіючим планшетним CIS-сенсором, що забезпечує роздільна здатність сканування до 600 dpi (300 dpi в стандартному режимі).
Копіювання може виконуватися із збереженням істинного розміру або з масштабуванням від 25 до 400% (крок 1%). Багатофункціональний пристрій здатне повноцінно працювати в якості самостійної мережевий одиниці в мережі Fast Ethernet LAN. Фронтальний роз'єм USB 2.0 і продуктивний ARM-процесор з оперативною пам'яттю об'ємом 512 Мб дають змогу оперативно виводити на друк багатосторінкові документи з USB-носіїв.
Купити Kyocera ECOSYS M5526CDW
Усі ціни 26 →Многофункциональное устройство Kyocera Ecosys M5526cdw (1102R73NL0) | 27 799 грн. |
БФП Kyocera ECOSYS M5526cdw (1102R73NL0) | 24 299 грн. |
Багатофункціональний пристрій Kyocera Ecosys M5526cdw (1102R73NL0) | 27 657 грн. |
Лазерное МФУ Kyocera ECOSYS M5526cdw - NEW 1102R73NL0 | 26 245 грн. |
Багатофункціональний пристрій Kyocera Ecosys M5526cdw (1102R73NL0) 1102R73 | 25 992 грн. |