SSD LaCie Rugged SSD Pro STHZ1000800 1 ТБ
Відео 7Фото 5 |
LaCie STHZ1000800 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie Rugged SSD Pro STHZ1000800 1 ТБ
Усі ціни 12 →SSD накопитель Lacie Rugged Pro 1 TB (STHZ1000800) STHZ1000800 | 20 002 грн. |
LaCie Rugged SSD Pro 1TB Thunderbolt 3 (STHZ1000800) | 13 612 грн. |
LaCie Rugged SSD Pro 1TB Thunderbolt 3 (STHZ1000800) | 13 280 грн. |
LaCie Rugged SSD Pro 1TB Thunderbolt 3 (STHZ1000800) | 13 612 грн. |
LaCie Rugged SSD Pro 1TB Thunderbolt 3 (STHZ1000800) | 13 944 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації LaCie Rugged SSD Pro STHZ1000800
Ціни на LaCie Rugged SSD Pro STHZ1000800 |
---|---|---|---|---|
LaCie Rugged SSD Pro STHZ1000800 1 ТБ | від 10 880 грн. | 12 пропозицій | ||
LaCie Rugged SSD Pro STHZ2000800 2 ТБ | від 16 120 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →