SSD SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 ТБ
Відео 16Фото 4 |
SanDisk SDSSDE61-1T00-G25 |
|
Зовнішній терабайтний SSD-накопичувач виробника SanDisk можна віднести до рішень середнього цінового сегмента. Він представляє фірмову лінійку Extreme, яка об'єднує моделі для людей творчих професій (монтажорів, дизайнерів, 3D-художників), часто бувають в разьездах. До характерних особливостей накопичувача відноситься ударостійкий корпус з силіконовим покриттям, який не тільки повинен витримати падіння з 2-метрової висоти, але і відповідає стандарту IP55, тобто не злякається ні пилу, ні дощу або попадання бризок води.
SSD SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1t00-G25 1 ТБ базується на пам'яті типу 3D TLC NAND і підтримує протокол NVMe, завдяки чому швидкісні характеристики роботи можуть досягати 1000 МБ/з при записі і 1050 МБ/з при зчитуванні даних. Модель передбачає інтерфейс USB-C 3.2 gen2, а в комплект поставки включений кабель USB-C – USB-C і адаптер USB-A, завдяки чому в процесі експлуатації не повинно виникнути складнощів з підключенням до будь-якого десктопного ПК, ноутбука або інших пристроїв. До інших особливостей відноситься 5-річна Офіційна гарантія, «вушко» для фіксації карабіна і підтримка апаратного шифрування AES для захисту даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 ТБ
Усі ціни 40 →Sandisk Extreme E61 V2 1TB USB 3.2 (SDSSDE61-1T00-G25) SDSSDE61-1T00-G25 | 5 305 грн. |
Накопитель SSD USB 3.2 1TB SANDISK (SDSSDE61-1T00-G25) | 5 061 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач SanDisk Extreme Portable V2 1 TB (SDSSDE61-1T00- | 4 499 грн. |
Портативний SSD SanDisk 1TB Extreme V2 E61 Type-C (SDSSDE61-1T00-G25) SDSS | 4 799 грн. |
Внешний SSD SanDisk Extreme Portable V2 E61 1TB USB 3.2 Type-C (Gray) SDSS | 4 999 грн. |
Користувався цим SSD 7 місяців. Все було чудово. Гарна швидкість на читання та на запис, все як треба. Проте диск вийшов із ладу. Увечері ще працював, а на ранок комп'ютер перестав його розпізнавати. Виявилося це поширена проблема саме у цій моделі. На превеликий жаль всі файли були втрачені. Відповідно свою основну функцію як носія файлів він провалив. Гарна швидкість на запис і на читання Вийшов з ладу і пропали всі файли Max Vinters: користуюся SanDisk SDSSDE61-2T00-G25 кілька місяців |
Модификації SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25
Ціни на SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 ГБ | від 3 499 грн. | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 ТБ | від 3 630 грн. | 41 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 2 ТБ | від 6 396 грн. | 62 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 ТБ | від 12 720 грн. | 52 пропозиції |