Рушникосушарка LARIS Classic 530x500/4 (71207579)
Відео 1Фото 36 | від 1 722 до 3 132 грн. Порівняти ціни 4 → |
Модифікації LARIS Classic 18
Характеристики
LARIS Classic 530x500/4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS Classic 530x500/4:
- Вид різьблення — 1/2" внутрішня
Де купити LARIS Classic 530x500/4
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Мини П4 500 х 500 71207579 | 3 132 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Класік П4 500 х 500 (71207579 НР2024) | 2 411 грн. |
Водяное полотенцесушитель Laris Классик П4 500 х 500 71207579 КВ2024 | 1 722 грн. |
Водяний сушка для рушників Laris Класик П4 500 х 500 71207579 КВ2024 | 1 722 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо