Рушникосушарка LARIS Zmeevik 32 Shelf 500x500
Фото 4 | від 2 479 до 3 025 грн. Порівняти ціни 12 → |
Модифікації LARIS Zmeevik 32 Shelf 1
Характеристики
LARIS Zmeevik 32 Shelf 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS :
- Діаметр труби: Ø32, товщина 2 мм
- Вид різьблення — 1" зовнішня
Де купити LARIS Zmeevik 32 Shelf 500x500
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 32 РС3 500 х 500 з 2-ма поличками 1 " | 3 024 грн. |
Laris Laris Змеевик 32 РС3 с 2-мя полочками 500x500 (71207201) 71207201 | 3 024 грн. |
Laris Полотенцесушарка водяна Laris Змійовик 32 РС3 500х500 з 2-ма поличка | 2 479 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 32 РС3 500 х 500 з 2-ма поличками 1" | 2 480 грн. |
Водяной полотенцесушитель Laris Змеевик 32 РС3 500 х 500 с 2-мя полками 1" | 3 024 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо