Рушникосушарка LARIS Zmeevik 30 Shelf 500x500
Фото 5 | від 2 036 до 2 485 грн. Порівняти ціни 14 → |
Модифікації LARIS Zmeevik 30 Shelf 1
Характеристики
LARIS Zmeevik 30 Shelf 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS :
- Діаметр труби: O30, товщина: 1.5 мм
- Вид різьблення — 1/2" внутрішня
Де купити LARIS Zmeevik 30 Shelf 500x500
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 30 РС3 500 х 500 з 2-ма поличками 1/2 | 2 484 грн. |
Laris Laris Змеевик 30 РС3 500x500 с 2-мя полками (71207211) 71207211 | 2 484 грн. |
Рушникосушка водяна Laris Змійовик 30 РС3 500x500 з поличками (71207211) 7 | 2 183 грн. |
Laris Рушникосушарка водяна Laris Змеевик 30 РС3 500х500 с 2-ма полочками | 2 036 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 30 РС3 500 х 500 з 2-ма поличками 1/2 | 2 037 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо