Рушникосушарка LARIS Nika 535x900 (71207674)
від 7 154 до 9 084 грн. Порівняти ціни 14 → |
Модифікації LARIS Nika 1
Характеристики
LARIS Nika 535x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS :
- Вид різьблення — 1/2" внутрішня
Де купити LARIS Nika 535x900
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Ніка П10 500 х 900 71207674 | 9 084 грн. |
Laris Laris Ника П10 500x900 (71207674) 71207674 | 9 084 грн. |
Laris Рушникосушарка водяна Laris Ника П10 500х900 - 71207674 | 7 154 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Ніка П10 500 х 900 (71207674) | 7 449 грн. |
Водяной полотенцесушитель Laris Ника П10 500 х 900 2685-03 | 9 084 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо