Рушникосушарка LARIS Euromix Shelf 530x900 (71207687)
Фото 5 | від 6 434 до 7 848 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:водяна, об'ємна драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:370 Вт |
Модифікації LARIS Euromix Shelf 5
Характеристики
LARIS Euromix Shelf 530x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS Euromix Shelf 530x900:
- Стійка — O30 (товщина 1.5 мм); перемичка — Ø20 (товщина 1.2 мм)
- Вид різьблення — 1/2" внутрішня
Де купити LARIS Euromix Shelf 530x900
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Євромікс П10 500x900 мм з полицею 71207687 | 6 898 грн. |
Laris Laris Евромикс П10 500x900 71207687 | 7 848 грн. |
Рушникосушка водяна Laris Євромікс П10 500x900 з полицею (71207687) 712076 | 6 898 грн. |
Laris Рушникосушарка водяна Laris Євромікс П10 500 х 900 з полицею - 71207 | 6 434 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Євромікс П10 500 х 900 з полицею (71207687) | 6 435 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо