Рушникосушарка LARIS Grand E 500x900
від 7 797 до 9 510 грн. Порівняти ціни 28 →Тип:електричний, драбинка Потужність:152 Вт Функції:терморегулятор |
Модифікації LARIS Grand E 2
Характеристики
LARIS Grand E 500x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LARIS Grand E 500x900
Колір:
Сортувати
Електрична рушникосушарка Laris Гранд П10 Е 500х900 мм правий 73207365 | 9 510 грн. |
Laris Laris Гранд П10 Э 500x900 (73207364) 73207364 | 9 510 грн. |
Laris Полотенцесушарка електрична Laris Гранд П10 500х900 Лівий - 73207364 | 7 797 грн. |
Електрична рушникосушарка Laris Гранд П10 500 х 900 Е (підкл. зліва) (7320 | 7 798 грн. |
Электрический полотенцесушитель Laris Гранд П10 500 х 900 Э (подкл. слева) | 9 510 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо