Рушникосушарка LARIS Foxtrot 550x530 (71207104)
Фото 4 | від 3 079 до 3 756 грн. Порівняти ціни 17 → |
Модифікації LARIS Foxtrot 9
Характеристики
LARIS Foxtrot 550x530 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS Foxtrot 550x530:
- Діаметр підключення полотенцесушителя — 1/2 дюйма (внутрішня різьба)
Де купити LARIS Foxtrot 550x530
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Фокстрот П 550 х 500 71207104 | 3 302 грн. |
Laris Laris Фокстрот П 550x500 (71207104) 71207104 | 3 756 грн. |
Рушникосушка водяна Laris Фокстрот П 550x500 (71207104) 71207104 | 3 302 грн. |
Laris Рушникосушарка водяна Laris Фокстрот П 550х500 - 71207104 | 3 079 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Фокстрот П 550 х 500 (71207104) | 3 080 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо