Рушникосушарка LARIS Zmeevik 25 E R 500x500
Фото 17 | від 1 952 до 2 382 грн. Порівняти ціни 13 → |
Модифікації LARIS Zmeevik 25 E 7
Характеристики
LARIS Zmeevik 25 E R 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LARIS Zmeevik 25 E R 500x500
Сортувати
Електрична рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 Е 500 х 500 73207033 | 2 094 грн. |
Laris Laris Змеевик 25 РС3 Э 500x500 (73207033) 73207033 | 2 382 грн. |
Електрична рушникосушка Laris Змійовик 25 РС3 500x500 П (73207033) 7320703 | 2 094 грн. |
Laris Змійовик 25 РС3 Э 500x500 73207033 | 2 382 грн. |
Laris Полотенцесушарка електрична Laris Змійовик 25 РС3 500х500 Правий - 7 | 1 952 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо