Зимова шина Lassa Competus Winter 2 215/65 R16 98V
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus Winter 2 215/65 R16 98V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus Winter 2 215/65 R16 98V
Усі ціни 10 →Lassa Competus Winter 2 215/65 R16 98V 120817 | 3 689 грн. |
Шини Lassa Competus Winter 2 215/65 R16 98V | 4 427 грн. |
LASSA COMPETUS WINTER 2 215/65 R16 98 V | 3 502 грн. |
Lassa Competus Winter 2 (215/65R16 98V) | 3 509 грн. |
Lassa Lassa Competus Winter 2 215/65 R16 98V | 3 630 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →