Літня шина Lassa Transway 185/75 R16C 104R
Відео 5Фото 3 |
Lassa Transway 185/75 R16C 104R 185/75 R16 102 R 185/75 R16 104 R |
|
Літня гума для легковантажного транспорту та мікроавтобусів. Протекторний малюнок моделі має симетричну ненаправлену структуру. У центрі його уваги знаходяться два безперервних ребра жорсткості з безліччю ламелей, робота яких націлена на поліпшення зчіпних властивостей при пересуванні мокрим дорожнім полотном. Разом з тим шина має хорошу курсову стійкість при пересуванні прямолінійною траєкторією.
Медіальні ребра поділяються між собою та плечовими зонами каналами зигзагоподібної форми для ефективного відведення води з контактної плями. Lassa Transway 185/75 R16C 104R виготовляється з гумової суміші, що підтримує оптимальну жорсткість у широкому діапазоні температур. Ще однією перевагою моделі можна назвати посилену конструкцію каркаса, яка запобігає нерівномірному зносу протектора і сприяє чуйним реакціям на команди кермового управління. Нарешті шина має низький опір кочення і демонструє високий рівень акустичного комфорту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Купити Lassa Transway 185/75 R16C 104R
Усі ціни 40 →Lassa Transway 185/75 R16C 104/102R | 3 640 грн. |
Lassa Transway 185/75 R16C 104/102R | 3 562 грн. |
Шина Lassa Transway 185/75 R16C 104/102R | 3 462 грн. |
Lassa Transway 185/75 R16C 104/102R | 3 939 грн. |
Шина lassa 104/102R TRANSWAY 185/75R16C 104/102R | 4 089 грн. |
На свої гроші чудовий товар. За два сезони пробіг 60 тис. Залишок 7мм. Під вантаж піде. Порожній жорсткувато. Ціна якість Не помічено. Дмитрий Петров: користуюся Lassa Transway 225/70 R15C 112R місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Lassa Transway 185/75 R16C 104R
Ціни на Lassa Transway 185/75 R16C 104R |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 185/75 R16C 102R | від 3 558 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Transway 185/75 R16C 104R | від 3 430 грн. | 40 пропозицій |