Літня шина Lassa Driveways 205/60 R16 92V
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Driveways 205/60 R16 92V 205/60 R16 90 V 205/60 R16 92 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Driveways 205/60 R16 92V
Усі ціни 30 →Шина Lassa DRIVEWAYS 205/60 R16 92V | 2 970 грн. |
Lassa Driveways 205/60 R16 92V | 3 028 грн. |
Lassa Driveways (205/60R16 92V) | 2 964 грн. |
Lassa Driveways 205/60 R16 92V | 3 377 грн. |
Летние шины Lassa Driveways 205/60 R16 92V 1001016643 | 3 028 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Driveways 205/60 R16 92V
Ціни на Lassa Driveways 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Lassa Driveways 205/60 R16 90V | від 3 610 грн. | 2 пропозиції | ||
Lassa Driveways 205/60 R16 92V | від 2 914 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →