Літня шина Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102V
Усі ціни 29 →Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102V XL | 3 327 грн. |
Шина Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102V XL | 3 209 грн. |
Lassa Competus H/P2 215/65 R16 102V XL | 3 682 грн. |
Lassa Competus H/P 2 (215/65R16 102V) | 3 335 грн. |
Летние шины Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102V XL 1001328252 | 3 436 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102V
Ціни на Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102V |
---|---|---|---|---|
Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102H | від 3 586 грн. |
Lassa Competus H/P 2 215/65 R16 102V | від 3 190 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →