Вантажна шина Hankook Smart Flex AH35 235/75 R17.5 132M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex AH35 235/75 R17.5 132M 235/75 R17.5 " 132 M 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex AH35 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 18 →Hankook AH35 (рульова вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 11 122 грн. |
Hankook AH35 (рулевая) (235/75R17.5 132M) | 10 250 грн. |
Hankook AH35 Smart Flex (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR "3PMSF" | 10 195 грн. |
Hankook AH35 235/75 R17.5 132/130M | 10 020 грн. |
Hankook AH35 Smart Flex (Рулевая) (235/75R17.5 132/130M) | 9 761 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Hankook Smart Flex AH35 235/75 R17.5 132M
Ціни на Hankook Smart Flex AH35 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex AH35 235/75 R17.5 132M | від 9 753 грн. | 18 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex AH35 245/70 R17.5 136M | від 15 600 грн. | 3 пропозиції |