Вантажна шина Lassa Maxiways 100S 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
Lassa Maxiways 100S 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Maxiways 100S 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 16 →Lassa Maxiways 100S (рульова вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 8 548 грн. |
Lassa Maxiways 100S (рулевая) (225/75R17.5 129M) | 8 223 грн. |
Lassa Maxiways 100S (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M 14PR | 7 750 грн. |
Lassa Maxiways 100S (Рулевая) (225/75R17.5 129/127M) | 7 536 грн. |
Lassa Maxiways 100S Pулевая (225/75R17.5 129/127M) | 7 758 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Lassa Maxiways 100S 225/75 R17.5 129M
Ціни на Lassa Maxiways 100S 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Lassa Maxiways 100S 225/75 R17.5 129M | від 7 536 грн. | 16 пропозицій | ||
Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 100S | від 8 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 132M | від 7 737 грн. | 16 пропозицій | ||
Lassa Maxiways 100S 245/70 R17.5 136M | від 8 463 грн. | 13 пропозицій |