Вантажна шина Sava Avant A4 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Avant A4 225/75 R17.5 129M 225/75 R17.5 " 129 M 235/75 R17.5 " 132 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Avant A4 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 17 →Sava Avant 4 (рульова вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 8 544 грн. |
Sava Avant 4 (рулевая) (225/75R17.5 129M) | 7 872 грн. |
Sava Avant 4 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M 14PR | 7 923 грн. |
Sava Avant 4 (225/75R17.5 129/127M) | 7 497 грн. |
Sava AVANT 4 225/75 R17.5 129/127M | 7 750 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Sava Avant A4 225/75 R17.5 129M
Ціни на Sava Avant A4 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Sava Avant A4 225/75 R17.5 129M | від 7 489 грн. | 17 пропозицій | ||
Sava Avant A4 235/75 R17.5 132M | від 8 285 грн. | 17 пропозицій |