Літня шина Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121R
Виберіть розмір шин
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121R 235/65 R16 121 Q 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121R
Усі ціни 8 →Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121/119R | 5 275 грн. |
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121/119R | 5 249 грн. |
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121/119R 137383 | 5 369 грн. |
Lassa Transway A/T (235/65 R16C 121/119R) | 5 175 грн. |
Lassa Transway A/T (235/65R16 121R) | 5 102 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121R
Ціни на Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121Q | від 4 967 грн. | 34 пропозиції | ||
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121R | від 5 012 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →