Літня шина Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121Q
Виберіть розмір шин
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121Q 235/65 R16 121 Q 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121Q
Усі ціни 31 →Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121/119Q PR12 | 5 270 грн. |
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121/119Q PR12 | 5 180 грн. |
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121/119Q | 5 648 грн. |
Lassa Transway A/T (235/65R16C 121Q) | 5 013 грн. |
Всесезонные шины Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121/119Q 1001803195 | 5 284 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121Q
Ціни на Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121Q |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121Q | від 5 013 грн. | 31 пропозиція | ||
Lassa Transway A/T 235/65 R16C 121R | від 5 010 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →