Матрац Latona Prime Largo Lite 90x190
від 2 525 до 2 715 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:19 см |
Модифікації Latona Prime Largo Lite 12
Характеристики
Latona Prime Largo Lite 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Largo Lite 90x190
Матрас Highfoam Largo Lite 90х190 + наматрасник в подарок | 2 525 грн. |
Матрац Highfoam Largo Lite 90х190 см (EVR-5013) | 2 715 грн. |
Матрац пружинний Largo Lite 90x190 | 2 715 грн. |
Закрити
Рекомендуємо