Матрац Latona Prime Noble Argentum Moon 170x190
від 14 659 до 16 109 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / висока (1/5), двобічний Навантаження:до 100 кг Висота:20 см |
Модифікації Latona Prime Noble Argentum Moon 16
Характеристики
Latona Prime Noble Argentum Moon 170x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Noble Argentum Moon 170x190
Сортувати
Матрас Highfoam Noble Argentum Moon 170х190 | 14 981 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Moon 170х190 см (EVR-5434) | 16 109 грн. |
Матрац безпружинний Noble Argentum Moon 170x190 | 16 109 грн. |
Матрац HighFoam Noble Argentum Moon 170х190 | 14 659 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Moon 170х190 см (MTH-30525) | 16 109 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Moon 170х190 см (EVR-5210) | 16 109 грн. |
Закрити
Рекомендуємо