Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 80x190
від 5 768 до 6 202 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:22 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 80x190:
- Чохол — стрейч-жаккард, знімний на блискавці
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 80x190
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Slivki 80х190 + наматрасник в подарок | 5 768 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 80х190 см (EVR-5145) | 6 202 грн. |
Матрац Zephyr Slivki 80х190 | 6 201 грн. |
Матрац безпружинний Zephyr Lazy Slivki 80x190 | 6 202 грн. |
Ортопедичний матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 80х190 см (4820000636285) | 6 202 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Slivki 80х190 | 6 202 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 80х190 см (MTH-30236) | 6 202 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 80х190 см (EVR-4921) | 6 202 грн. |
Закрити
Рекомендуємо