Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Muss 90x200
від 4 740 до 6 371 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:15 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Muss 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Muss 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Latona Prime Zephyr Lazy Muss 90x200:
- Чохол — стрейч-жаккард, знімний на блискавці
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Muss 90x200
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Muss 90х200 + наматрасник в подарок | 4 740 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Muss 90х200 см (EVR-5441) | 6 371 грн. |
Матрац Zephyr Lazy Muss 90х200 | 5 096 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Muss 90x200 | 6 371 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Muss 90х200 см (MTH-30532) | 5 097 грн. |
Закрити
Рекомендуємо