Домкрат Lavita LA JNS-03PVC
Lavita LA JNS-03PVC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lavita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lavita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lavita LA JNS-03PVC
Усі ціни 11 →Домкрат Lavita гідравлічний 3т, 180-340мм, Синій (LAJNS-03PVC) LAJNS-03PVC | 852 грн. |
Домкрат Lavita JNS-03PVC (LA JNS-03PVC) LA JNS-03PVC | 920 грн. |
Домкрат гидравлический 3т. 180-340мм. пласт. уп. Lavita (JNS-03PVC) V-1169 | 992 грн. |
Домкрат гідравлічний LAVITA 180-340мм, бокс, 3т (LAJNS03PVC) LAJNS03PVC | 696 грн. |
LAVITA LAJNS03PVC | 844 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →