Домкрат Lavita LA JNS-16
Lavita LA JNS-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lavita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lavita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lavita LA JNS-16
Усі ціни 10 →Гiдравлiчний пляшковий домкрат JNS16 | 2 193 грн. |
Домкрат гідравлічний LAVITA JNS-16 | 1 869 грн. |
Домкрат Lavita гідравлічний 16т, 220-420мм, Синій (LAJNS-16) LAJNS-16 | 1 827 грн. |
Домкрат гідравлічний LAVITA 220-420мм, 16т (LAJNS16) LAJNS16 | 1 544 грн. |
LAVITA JNS16 | 1 791 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →