Мийка високого тиску Bosch AQT 42-13 Gen 2
Відео 5Фото 7 |
Bosch AQT 42-13 Gen 2 |
|
Якісна побутова мийка високого тиску з сімейства продуктів Bosch Do-It-Yourself, орієнтованих на домашнє використання. Комплектується 7-метровим армованим шлангом і комплектом з трьох найбільш популярних насадок: універсальної віялової, роторною грязьовий і піногенератором. Належить до моделей середньої цінової категорії. Здатна створювати потужний струмінь прісної води, що дозволяє очищати легкові автомобілі, мотоцикли і велосипеди.
Впорається з очищенням малої сільськогосподарської та садово-паркової техніки, інструменту і пластикових меблів. Може використовуватися для обробки тротуарів та майданчиків з твердим покриттям, бруківкою або керамічною плиткою. Мийка високого тиску Bosch AQT 42-13 Gen 2 ефективно змиє пил з фасадів і стін будинків, парканів та огорож. Швидко очистить поверхню будь-яких виробів з міцних матеріалів (металу, дерева, каменю, пластмаси, скла). Виконана в міцному пластиковому корпусі, обладнаним телескопічною ручкою і колесами для перевезення, кріпленням для пістолета, шланга, насадок та електричного кабелю. Повноцінно підтримує режим самовсмоктування, що дозволяє використовувати воду з відкритих резервуарів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch AQT 42-13 Gen 2
Мийка високого тиску Bosch AQT 42-13 EU | 6 350 грн. |
Мойка высокого давления Bosch AQT 42-13 EU 06008A7302 | 5 699 грн. |
Мойка высокого давления Bosch AQT 42-13 EU 06008A7302 | 6 899 грн. |
Мийка високого тиску Bosch AQT 42-13 EU 06008A7302 | 6 899 грн. |
Хороший та продуманий агрегат – невелика, компактна, швидко збирається для роботи. Довгий шланг, достатньо насадок, гарна подача води. Потужності вистачає, щоб відмити засохлий бруд. компактна, функціональна немає Антон Кархут: користуюся Bosch AQT 42-13 Gen 2 більше року |
Невелика, компактна, по функціоналу лише приємні відчуття. Брав для миття машини на дачі, за фактом мою все, що потрібно – від ослонів до фасаду. Миття швидко готується до роботи та швидко згортається після використання. Складається та зберігається компактно. Компактна, маневрена, потужний натиск Немає Андрей Криштопа: користуюся Bosch AQT 42-13 Gen 2 більше року |