Картридж для води RAIFIL SC-20-BP-5
RAIFIL SC-20-BP-5 5 мкм25 мкм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAIFIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAIFIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAIFIL SC-20-BP-5
Raifil Raifil SC-20-BP-5 | 497 грн. |
Картридж поліпропіленовий Raifil SC-20-BP-5 | 497 грн. |
Картридж Raifil SC-20-BP-5 | 497 грн. |
Картридж поліпропіленовий Raifil SC-20-BP-5 | 497 грн. |
Модификації RAIFIL SC-20-BP-5
Ціни на RAIFIL SC-20-BP-5 |
---|---|---|---|---|
RAIFIL SC-20-BP-5 | від 497 грн. | 4 пропозиції | ||
RAIFIL SC-20-BP-25 | від 497 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →