Вантажна шина LEAO KMA400 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
LEAO KMA400 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEAO KMA400 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 10 →Leao KMA400 (рулевая) (315/80R22.5 156K) | 14 745 грн. |
Leao KMA400 (руль-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 14 827 грн. |
Leao KMA400 315/80 R22.5 156/150K | 13 750 грн. |
Грузовые шины Leao KMA400 (универсальная) 315/80 R22.5 156/150K 20PR 10024 | 14 655 грн. |
Шини Leao KMA400 (универсальная) 315/80 R22,5 156/150K 20PR | 14 166 грн. |
ще 5 пропозицій