Вантажна шина Giti GAM831 315/80 R22.5 158K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GAM831 315/80 R22.5 158K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GAM831 315/80 R22.5 158K
Giti GAM831 (универсальная) (315/80R22.5 158K) | 14 056 грн. |
Giti GAM831 (универсальная) 315/80 R22.5 158/150K 18PR "M+S" | 13 750 грн. |
Шина Giti GAM831 (універсальна) 315/80 R22.5 158/150K | 15 381 грн. |