Мультитул Leatherman Charge Plus Black (832601)
Відео 6Фото 5 |
Leatherman Charge Plus Black |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leatherman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leatherman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leatherman Charge Plus Black
Усі ціни 22 →Мультитул Leatherman Charge Plus 832601 | 8 077 грн. |
Мультитул Leatherman Charge Plus Black 832601 | 7 881 грн. |
Leatherman Charge Plus Black | 8 077 грн. |
Мультитул Leatherman Charge Plus black 832601 | 8 077 грн. |
LEATHERMAN Мультиинструмент LEATHERMAN CHARGE PLUS BLACK, синтетический че | 8 077 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →