Мультитул Leatherman Free P4
Відео 34Фото 6 |
Leatherman Free P4 |
|
Мультитул виробництва Leatherman можна віднести до просунутого багатофункціонального інструменту. Модель є старшою версією Free P2 і виділяється на її тлі наявністю серрейторного (зубчастого) ножа і пилки, що розширює можливості корисного застосування. Незважаючи на велику кількість функцій (мультитул Leatherman Free P4 здатний замінити собою щонайменше 17 пристосувань), в складеному вигляді він відрізняється помірними габаритами (довжина 108 мм), тому без проблем поміститься в кишеню.
Для транспортування також запропонований практичний тканинний чохол, плюс є і спеціальний знімний затиск для фіксації мультиінструменту на ремені. Основний клинок тут виконаний з міцної сталі марки 420HC з відмінним показником твердості (56 HRC). А профіль Wharncliffe повинен позитивно відбитися на загальній функціональності, здатний підвищити якість різу, а також підійде для скоблення і стругання. З великої кількості запропонованих функцій варто виділити також хрестову і шліцьову викрутку, плоскогубці і кусачки, напилок, гак, лінійку і міні-монтування. Підвищити зручність експлуатації моделі повинна можливість відкривання однією рукою, блокування леза і магнітні фіксатори клинка та іншого приладдя.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leatherman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leatherman.
Купити Leatherman Free P4
Усі ціни 29 →Мультитул Leatherman Free P4 832642 | 8 200 грн. |
Leatherman Free P4 (832642) | 8 200 грн. |
Leatherman Free P4, синтетический чехол, картонная коробка | 8 000 грн. |
Мультитул Leatherman Free P4 832642 | 8 200 грн. |
LEATHERMAN 832642 Мультиинструмент Leatherman Free P4, синтетический чехол | 8 200 грн. |