Електричний котел LEBERG Eco-Heater 18E 18 кВт 400 В
LEBERG Eco-Heater 18E 18 кВт
400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:18 кВт, площа ~ 144 м²
Всі характеристики
Характеристики Eco-Heater 18E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості опалювального котла LEBERG Eco-Heater 18E:
- Можливість підключення кімнатного термостата (купується окремо)
Модификації LEBERG Eco-Heater 18E
Ціни на LEBERG Eco-Heater 18E |
---|---|---|---|---|
LEBERG Eco-Heater 4.5E 4.5 кВт 230 В | від 8 849 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Eco-Heater 6.0E 6 кВт 230 В | від 8 999 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Eco-Heater 9.0E 9 кВт 400 В | від 8 999 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Eco-Heater 12E 12 кВт 400 В | від 8 999 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Eco-Heater 15E 15 кВт 400 В | від 8 999 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Eco-Heater 18E 18 кВт 400 В | від 11 699 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Eco-Heater 24E 24 кВт 400 В | від 12 899 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Eco-Heater 30E 30 кВт 400 В | від 13 899 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →