Кондиціонер LEBERG Loki 3.0 LS/LU-12OLI3 32 м²
Фото 12 |
LEBERG Loki 3.0 LS/LU-12OLI3 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:997/970 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Loki 3.0 LS/LU-12OLI3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEBERG Loki 3.0 LS/LU-12OLI3 32 м²
Усі ціни 11 →Кондиционер Leberg Loki 3.0 LS/LU-12OLI3 0101040821-100438381 | 17 999 грн. |
Кондиціонер Leberg LOKI 3.0 LS/LU-12OLI3 | 15 852 грн. |
Кондиціонер LEBERG LOKI 3.0 LS/LU-12OLI3 | 17 999 грн. |
Кондиціонер Leberg LS/LU-12OLI3 | 17 999 грн. |
Кондиціонер LEBERG LOKI 3.0 LS/LU-12OLI3 | 15 852 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації LEBERG Loki 3.0 LS/LU-12OLI3
Ціни на LEBERG Loki 3.0 LS/LU-12OLI3 |
---|---|---|---|---|
LEBERG Loki 3.0 LS/LU-09OLI3 26 м² | від 13 240 грн. | 8 пропозицій | ||
LEBERG Loki 3.0 LS/LU-12OLI3 32 м² | від 15 852 грн. | 11 пропозицій | ||
LEBERG Loki 3.0 LS/LU-18OLI3 50 м² | від 29 099 грн. | 7 пропозицій | ||
LEBERG Loki 3.0 LS/LU-24OLI3 67 м² | від 31 340 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →