Кондиціонер LEBERG Jord LBS/LBU-JRD26 70 м²
Фото 4 |
LEBERG Jord LBS/LBU-JRD26 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2480/2340 Вт
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Jord LBS/LBU-JRD26
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 1 10 |
Кондиціонер купувався для магазину. Площа торгового залу у нас близько 50 квадратних метрів, тобто магазин невеликий, зате стелі високі майже три з половиною метри. Так що така продуктивна модель підійшла, що називається якраз. За співвідношенням продуктивності до ціни це чудова модель. Так, коштує вона недешево, але для кондиціонерів з продуктивністю 26 BTU це дуже приємна вартість. Виглядає він стримано і непомітно. Завдяки цьому його можна ставити в будь-який інтер'єр, нейтральний білий коробок зі індикатором температури, що світиться, впишеться в будь-який дизайн. Холодить непогано, хоча щодо максимальної потужності є деякі сумніви про них нижче. Обладнаний стандартним пиловим фільтром та іонізатором. Втім, чи є сенс від цього самого іонізатора і скільки він виробляє заряджених частинок на годину, я так і не зрозумів. А ось два роки гарантії не можуть не тішити. У нас на Херсонщині найспекотніше літо зі всіх регіонів України, тому можна відкривати центр тестування кондиціонерів у реальних умовах. І мушу сказати, що в найспекотніші дні, коли термометр у тіні показував +38..+39, справлявся цей кондиціонер насилу. Не те щоб у залі було спекотно, але замість стабільних 24-25 градусів, температура до кінця дня зростала до 26-27. Це все ще комфортно, особливо в порівнянні з тим пеклом, що був на вулиці, але наводить на роздуми. Як мені здається, на 70 квадратах реальної площі він просто не впорався б. Ще порадувала функція Меджік Свінг. Що в ній такого Меджика, якщо це звичайне налаштування руху направляючих жалюзі? Але звучить красиво, згоден. Ще мені в одному магазині продавець консультант цілком серйозно почав розповідати, що кондиціонери цієї торгової марки робляться в Норвегії. А це, до речі, друга за дорожнечею життя країна в Європі після Швейцарії. Але це вже не про кондиціонер, а про безмозких продавців у роздрібних магазинах))) |
Показано 1 з 11 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації LEBERG Jord LBS/LBU-JRD26
Ціни на LEBERG Jord LBS/LBU-JRD26 |
---|---|---|---|---|
LEBERG Jord LBS/LBU-JRD10 25 м² | від 7 379 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Jord LBS/LBU-JRD13 35 м² | від 8 999 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Jord LBS/LBU-JRD19 50 м² | від 12 999 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Jord LBS/LBU-JRD26 70 м² | від 15 999 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Jord LBS/LBU-JRD36 105 м² | від 26 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →