Кондиціонер LEBERG Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3 68 м²
Фото 19 |
LEBERG Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3 68 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:68 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2120/1880 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEBERG Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3 68 м²
Усі ціни 7 →Кондиционер Leberg Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3 0101010821-100439536 | 36 999 грн. |
Кондиціонер LEBERG Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3 | 28 999 грн. |
Кондиціонер Leberg LS-24ODI3/LU-24ODI3 | 36 999 грн. |
Кондиціонер Leberg LS-24ODI3/LU-24ODI3 Odin 3.0 | 36 999 грн. |
Кондиционер LEBERG Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3 | 36 999 грн. |
Кондиціонер Leberg LS-24ODI3/LU-24ODI3 Odin 3.0 | 36 999 грн. |
Модификації LEBERG Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3
Ціни на LEBERG Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3 |
---|---|---|---|---|
LEBERG Odin 3.0 LS-07ODI3/LU-07ODI3 21 м² | від 10 995 грн. | 7 пропозицій | ||
LEBERG Odin 3.0 LS-09ODI3/LU-09ODI3 26 м² | від 11 990 грн. | 8 пропозицій | ||
LEBERG Odin 3.0 LS-12ODI3/LU-12ODI3 32 м² | від 15 390 грн. | 12 пропозицій | ||
LEBERG Odin 3.0 LS-18ODI3/LU-18ODI3 55 м² | від 22 967 грн. | 7 пропозицій | ||
LEBERG Odin 3.0 LS-24ODI3/LU-24ODI3 68 м² | від 28 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →