Кондиціонер LEBERG Freya LBS/LBU-FRA26 70 м²
Відео 3Фото 3 |
LEBERG Freya LBS/LBU-FRA26 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2480/2340 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Freya LBS/LBU-FRA26
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації LEBERG Freya LBS/LBU-FRA26
Ціни на LEBERG Freya LBS/LBU-FRA26 |
---|---|---|---|---|
LEBERG Freya LBS/LBU-FRA08 20 м² | від 6 495 грн. | 5 пропозицій | ||
LEBERG Freya LBS/LBU-FRA10 25 м² | від 6 699 грн. | 5 пропозицій | ||
LEBERG Freya LBS/LBU-FRA13 35 м² | від 8 499 грн. | 5 пропозицій | ||
LEBERG Freya LBS/LBU-FRA19 50 м² | від 12 999 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Freya LBS/LBU-FRA26 70 м² | від 15 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →