Конструктор Lego Batman Man Bat Attack 76011
Відео 29Фото 4 | 2 990 грн. Купити! Конструктор LEGO 76011 Super Heroes Напад Мен-Бета Batman: Man-Bat AttackМаркетплейс: Rozetka.ua LootBoxЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись в списокмої списки |
Lego Batman Man Bat Attack 76011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego DC Comics Super HeroesПорівняти в таблиці →
від 7 999 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 2049 шт, персонажів 2 шт
від 3 990 грн.
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 179 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 778 грн.
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 641 шт, рухомі деталі
від 2 250 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 372 шт
від 2 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 517 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 4 990 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 380 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 3 299 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 581 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 2 990 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 224 шт, персонажів 3 шт
від 6 999 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 4167 шт
від 4 500 грн.
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 257 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 7 499 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1037 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 730 грн.
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 42 шт, персонажів 2 шт
від 12 999 грн.
вік 14+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 2526 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 5 447 грн.
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 200 шт, персонажів 3 шт
від 999 грн.
вік 5+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 85 шт, персонажів 2 шт
від 4 599 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 342 шт, персонажів 2 шт
від 1 167 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 275 шт, рухомі деталі
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 387 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 22 000 грн.
вік 12+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1619 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Обзор набора LEGO Batman: Man-Bat Attack 76011
12 листопада 20143 630 переглядів
Обзор LEGO Super Heroes 76011 Batman: Man-Bat Attack Атака Мэн-Бэта
28 березня 2016517 переглядів
LEGO Batman: Man-Bat Attack (76011) - НАБОР НА ОБЗОР
26 липня 2015520 242 перегляда
Обзор Lego Man Bat Attack - 76011 - Лего Супер Герои. В продаже на TOY RU
27 липня 20153 054 перегляда
LEGO Batman MAN-BAT ATTACK - 2013 Set 76011 Review
21 вересня 20203 203 перегляда
Lego Batman Man-Bat Attack 76011 Review - Español
4 квітня 2014290 переглядів
BATMAN: Man-Bat Attack- LEGO DC Comics Super Heroes Set 76011- Time Lapse Build & Unboxing!
28 вересня 2015119 переглядів
Review and Speed Build of LEGO Batman: Man-Bat Attack (Set 76011)
3 серпня 2015356 переглядів
LEGO #76011 Super Heroes Batman Man-Bat Attack Speed Build
8 жовтня 2015138 переглядів
Robs Rogues 208 Lego Batman Man-Bat Attack 76011
18 червня 2014328 переглядів
LEGO Superheroes Batman : Man Bat Attack Review : 76011
5 січня 2014433 перегляда
LEGO DC Super Heroes Batman: Man-Bat Attack Review 76011
10 грудня 20137 463 перегляда
Man-Bat minifigure from LEGO DC Comics Super Heroes set 76011 - Corrected!
6 грудня 20131 356 переглядів
LEGO instructions - Super Heroes - 76011 - Batman Man-Bat Attack
8 липня 20161 594 перегляда
LEGO DC Universe Superhereoes 76011 Batman Man-Bat Attack HD Set Review | By @TekSushi
29 січня 2014255 переглядів
LEGO 2014 DC Super Heroes 76011 Batman: Man-Bat Attack Review
8 січня 20144 934 перегляда
LEGO DC Universe : 76011 "Batman: Man-Bat Attack" - Review
10 грудня 201334 817 переглядів
Lego Batman: Man-Bat Attack Set Review 76011
14 грудня 20132 589 переглядів
Lego 76011 Batman Man-Bat Attack DC comics superheroes review
22 лютого 2014216 переглядів
LEGO® Batman Man-Bat Attack 76011 w/ Nightwing DC Super Heroes Speed build
10 серпня 201637 028 переглядів
NEW 2014 LEGO Super Heroes Man-Bat Minifigure Review from Set 76011 Batman: Man-Bat Attack
19 листопада 20137 638 переглядів
LEGO BATMAN: MAN-BAT ATTACKS REVIEW (SET 76011)
8 липня 2014177 202 перегляда
LEGO Batman: Man-Bat Attack 76011 DC Super Heroes Review - BrickQueen
13 грудня 201359 790 переглядів
Animated LEGO Batman Man-Bat Attack 76011 DC Super Heroes Flash Speed Build - BrickQueen
11 грудня 201324 184 перегляда
LEGO BATMAN MAN-BAT 76011 ALTERNATIVE BUILD BATMAN'S AQUA BASE
15 лютого 201640 093 перегляда
lego batman 76011 recenzja
10 травня 20146 341 перегляд
Batman MAN-BAT ATTACK 76011 Lego DC Comics Super Heroes Stop Motion Build Set Review
14 грудня 2013800 681 перегляд
LEGO DC Super Heroes 76011 Batman: Man-Bat Attack set review!
19 грудня 2013182 302 перегляда
Lego Super Heroes 76011 (Man-Bat Attack)
26 вересня 201459 427 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 899 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 181 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 506 грн.
вік 6+, для хлопчиків, робототехніка, деталей 192 шт, рухомі деталі, мотор
від 2 699 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 217 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
вік 5+, для хлопчиків, пожежна служба, деталей 214 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 865 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 171 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 299 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 217 шт, моделей 2, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 499 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 197 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 3 268 грн.
вік 8+, для хлопчиків, будівництво, деталей 171 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 2 460 грн.
вік 8+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 225 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 205 шт, моделей 3, рухомі деталі, світлові ефекти
від 3 486 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 230 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі