Конструктор Lego Lennoxs Lion Attack 70002
Відео 11Фото 5 | 3 486 грн. Купити! Конструктор Lego Lennoxs Lion Attack 70002Tehnoexpert.com.uaМенше року (Львів) Під замовлення Поскаржитись в списокмої списки |
Lego Lennoxs Lion Attack 70002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego ChimaПорівняти в таблиці →
від 9 749 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1301 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 3 911 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 1 шт
від 3 374 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 339 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 749 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 297 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 1 649 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 6 526 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 684 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 3 105 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 330 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 624 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 223 шт, персонажів 2 шт
від 1 874 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 172 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 7 499 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 670 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 3 268 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 257 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 399 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 33 шт, персонажів 1 шт
від 3 497 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 609 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 5 249 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 450 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 4 140 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 292 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 5 624 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 415 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 486 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 230 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 412 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 621 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 6 900 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 863 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
обзор на ЛЕГО ЧИМА 70001 70002
21 лютого 2013950 переглядів
KimiReview on LEGO 70002 Legends of Chima Lennox' Lion Attack
5 лютого 2013835 переглядів
Lego Legends of Chima Lennox Lion Attack Set # 70002 Review
24 лютого 2013738 переглядів
LEGO Legends of Chima Lennox' Lion Attack 70002 Review
21 лютого 20135 365 переглядів
Lego Legends of Chima set 70002 Lennox Lion Attack review
26 березня 20131 197 переглядів
70002 Lennox's Lion Attack Designer Video [HD]
26 січня 20131 557 переглядів
LEGO Legends of Chima 70002 Lennox' Lion Attack
9 січня 20134 461 перегляд
LEGO 70002 Lennox' Lion Attack LEGO Legends of Chima Review - BrickQueen
27 грудня 201259 965 переглядів
LENNOX' LION ATTACK - Lego Legends of Chima Set 70002 - Review and Time-lapse build
4 лютого 20131 536 381 перегляд
Lego Chima 70002 Lennox' Lion Attack Build & Review
26 листопада 2013408 477 переглядів
LEGO® Legends of Chima - Lennox's Lion Attack 70002
24 січня 2013342 276 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 990 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 234 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 799 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 231 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 499 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 197 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 2 299 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 217 шт, моделей 2, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 3 990 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 3 999 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 218 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 229 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 699 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 269 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 799 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фентезі, деталей 234 шт, моделей 3, рухомі деталі
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 217 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 347 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 201 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 257 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі