Конструктор Lego Infinity Gauntlet 76191
Відео 25Фото 5 |
Lego Infinity Gauntlet 76191 |
|
Деталізований колекційний блоковий конструктор за допомогою якого можна зібрати модель «рукавички нескінченності», що фігурує у фільмах Marvel «Месники. Війна нескінченності " і " Месники: фінал». Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з лінійки Lego Marvel Super Heroes зразка 2021 року. Орієнтований на підлітків, юнаків і дорослих шанувальників Кіновсесвіту Marvel.
Стане відмінним подарунком для любителів збирати складні деталізовані моделі Lego і справжніх фанатів популярної кінофраншизи. Модель рукавички оснащена рухомими пальцями, яскравими кольоровими каменями і укомплектована зручною пластиковою підставкою, до якої прикріплена табличка з описом. Набір з 590 елементів дає користувачам можливість з головою зануритися у творчий процес складання і відтворити один з найбільш впізнаваних і руйнівних предметів в культурі коміксів. Готова модель може стати важливою частиною персональної колекції. У набір входять проста і зрозуміла ілюстрована інструкція (цифрова версія доступна на сайті Lego).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Купити Lego Infinity Gauntlet 76191
Усі ціни 17 →LEGO Super Heroes Перчатка бесконечности (76191) | 3 699 грн. |
Конструктор LEGO Super Heroes Marvel Avengers Рукавиця нескінченності (761 | 3 319 грн. |
LEGO 76191 Рукавичка нескінченності | 3 299 грн. |
Конструктор Lego Super Heroes Рукавиця нескінченності 590 деталей (76191) | 3 799 грн. |
Блоковий конструктор LEGO Super Heroes Перчатка Безкінечності (76191) | 2 949 грн. |