Конструктор Lego Heartlake City Pizzeria 41705
Відео 13Фото 9 |
Lego Heartlake City Pizzeria 41705 2022 рікFriends |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Heartlake City Pizzeria 41705
Усі ціни 13 →Конструктор LEGO Friends Піцерія Хартлейк-Сіті 144 деталі (41705) 41705 | 495 грн. |
LEGO Конструктор LEGO Friends Піцерія Хартлейк-Сіті 144 деталі (41705) 417 | 495 грн. |
Конструктор LEGO Friends Піцерія Хартлейк-Сіті 144 деталей (41705) | 699 грн. |
Конструктор LEGO Friends Піцерія Хартлейк-Сіті 144 деталі (41705) | 647 грн. |
Конструктор LEGO Friends Піцерія Хартлейк Сіті 144 деталей 41705 | 561 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →