Конструктор Lego Piranha Plant Power Slide 71365
Відео 15Фото 6 |
Закрити
Шапка
Lego Piranha Plant Power Slide 71365 2020 рікSuper Mario |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Super MarioПорівняти в таблиці →
від 1 949 грн.
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 231 шт, персонажів 1 шт, світлові ефекти, звукові ефекти
від 1 415 грн.
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 500 шт
від 1 928 грн.
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 354 шт, рухомі деталі, світлові ефекти, звукові ефекти
від 3 215 грн.
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 1157 шт
від 6 199 грн.
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 1152 шт
від 911 грн.
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 105 шт
від 612 грн.
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 228 шт
від 8 299 грн.
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2064 шт, рухомі деталі
від 1 487 грн.
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 229 шт, рухомі деталі
від 2 499 грн.
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 453 шт
від 399 грн.
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 46 шт
від 899 грн.
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 154 шт, рухомі деталі
від 1 969 грн.
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 555 шт, рухомі деталі
від 4 050 грн.
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 1216 шт, рухомі деталі
від 769 грн.
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 174 шт
від 3 719 грн.
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 464 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
LEGO Super Mario Мощная атака Растения-пираньи 71365
24 серпня 2020175 переглядів
Конструктор LEGO Super Mario Мощная атака Растения-пираньи 71365
11 вересня 2020150 переглядів
Лего Марио и мощная атака растения-пираньи (Lego Super Mario - 71365)
11 вересня 2020989 переглядів
МАРИО ПРОТИВ РАСТЕНИЙ! LEGO Super Mario 71365 Мощная атака Растения пираньи
25 серпня 2020242 005 переглядів
Piranha Plant Power Slide (Lego # 71365)
4 липня 2021135 переглядів
ACTUALLY FUN! LEGO Super Mario Piranha Plant Power Slide Expansion Set - 71365
7 серпня 20204 260 переглядів
LEGO Super Mario Piranha Plant Power Slide Expansion Set Review! Set 71365
14 серпня 2020115 переглядів
Unboxing & Building the Lego Mario Piranha Plant Power Slide Expansion Set (LEGO 71365)
14 серпня 2020359 переглядів
LEGO Super Mario Piranha Plant Power Slide Set Review! (71365)
29 липня 2021232 перегляда
LEGO Super Mario: Piranha Plant Power Slide | Set #71365 | AFOL Wife: Let's Build!
27 липня 20203 950 переглядів
LEGO Super Mario Piranha Plant Power Slide Playthrough! Set 71365
17 серпня 2020281 перегляд
LEGO Instructions: How to Build Piranha Plant Power Slide Expansion Set - 71365 (LEGO SUPER MARIO)
13 липня 202049 135 переглядів
LEGO Super Mario Piranha Plant Power Slide Expansion Set 71365 Unboxing
6 березня 2021154 перегляда
Recenzja LEGO Super Mario 71365 Megazjeżdżalnia Piranha Plant - zestaw rozszerzający
7 листопада 2020238 переглядів
LEGO Super Mario Megazjeżdżalnia Piranha Plant 71365 / RECENZJA
18 серпня 202057 262 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 171 грн.
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 218 шт, рухомі деталі
від 1 859 грн.
вік 7+, унісекс, фентезі, деталей 217 шт, персонажів 4 шт
від 1 485 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 198 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 657 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 254 шт, персонажів 3 шт
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 183 шт, персонажів 3 шт
від 1 119 грн.
вік 7+, унісекс, фентезі, деталей 227 шт, персонажів 6 шт
від 1 799 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 257 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 699 грн.
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 204 шт, персонажів 1 шт
від 1 899 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 253 шт, моделей 3, рухомі деталі
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 246 шт, персонажів 3 шт