Конструктор Lego Porsche 911 10295
Відео 35Фото 20 |
Lego Porsche 911 10295 |
|
Великий блоковий конструктор для складання колекційних моделей легендарних спорткарів Lego Porsche 911 Turbo або Porsche 911 Targa. Складається з 1458 деталей, що дозволяють зібрати ефектну модель, повністю передає характерні риси автомобіля-оригіналу. Розрахований на вік від 18 років, може бути цікавий не дорослим, а й юнакам, підліткам і дітям. Належить до конструкторів підвищеної складності з сімейства Lego Creator Expert зразка 2021 року.
Зібраний конструктор може брати участь в домашніх гонках або просто зайняти гідне місце на видній полиці і стати перлиною домашньої або офісної колекції. Робота над складанням цієї моделі дає користувачам можливість відкрити для себе світ інженерії, дізнатися особливості роботи різних механізмів і принципи їх використання. Процес складання розвиває уяву, увагу, творчі здібності, фантазію і дрібну моторику.
Розроблений у співпраці з компанією Porsche, конструктор Lego Porsche 911 10295 передає оригінальний дизайн з виразними лініями кузова спорткара і підтримує значний набір реалістичних функцій (знаменитий класичний опозитний 6-циліндровий мотор з повітряним охолодженням, працюючий кермо, перемикання передач, аварійне гальмо, нахиляються крісла). Цей конструктор може стати прекрасним подарунком справжньому шанувальнику класичних автомобілів сімейства Porsche 911.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Купити Lego Porsche 911 10295
Усі ціни 10 →LEGO Porsche 911 (10295) | 7 090 грн. |
Конструктор LEGO Icons expert Porsche 911 (10295) 10295 | 7 099 грн. |
LEGO 10295 Porsche 911 | 7 299 грн. |
LEGO Porsche 911 (10295) 10295 | 7 599 грн. |
Авто-конструктор LEGO Porsche 911 (10295) | 8 999 грн. |