Конструктор Lego Singapore 21057
Відео 21Фото 7 |
Lego Singapore 21057 2022 рікArchitecture |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Singapore 21057
Усі ціни 26 →Конструктор Lego Architecture Сингапур (21057)Серия: Architecture / Рекомендуемый возраст: 6+ / Количество деталей, шт.: 827 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 2 256 грн. |
LEGO 21057 Architecture СінгапурПеренесіться до одного з найнеймовірніши Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 022 грн. |
LEGO Architecture Сингапур (21057)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 2 022 грн. |
Конструктор LEGO Architecture Сінгапур (21057) 21057Перенесіться до одного з найнеймовірніши Будинок ІграшокЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись | 1 898 грн. |
LEGO 21057 СінгапурБудівельний проект для дорослих. Ця модель з колекції LEGO Architecture Skyline (21057) відтворює деякі з найзнакових будівел... щеь Сінгапуру в стилі Лего. Визначні місця з цегли - Marina Bay Sands, OCBC Centre, One Raffles Place, Lau Pa Sat (також відомий як Telok Ayer Market), Fullerton Hotel Singapore і Supertree Grove at Gardens by the Bay. Деталі ландшафтний дизайн. Прикріплюйте елементи LEGO, що символізують річку Сінгапур та дерева, та дізнайтеся про Playzone.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 2 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Lego ArchitectureПорівняти в таблиці →
Відеоогляди
Ностальгия по Сингапуру вместе с набором 21057 из серии Lego Architecture 2022 года
1 січня 20221 464 перегляда
LEGO SINGAPORE REVIEW - ARCHITECTURE 21057
4 грудня 2021119 903 перегляда
Lego ® Architecture Set 21057 - Singapore - Aufbau und Fazit 4K
3 січня 2022888 переглядів
Lego 21057 Singapore Speed Build #Lego #Singapore #Speedbuild #LegoArchitecture
31 грудня 20216 439 переглядів
LEGO Architecture Singapore Live Build
5 грудня 20211 035 переглядів
LEGO Singapore Skyline (21057) Unboxing
30 листопада 20212 184 перегляда
내 손 안에 싱가포르! 레고 아키텍쳐 21057 싱가포르 상세 리뷰/LEGO Architecture 21057 Singapore Skyline REVIEW
11 лютого 2022723 перегляда
Singapore | Lego Architecture Skyline | 21057 | Unboxing & Review | AFOLCyril
11 липня 2022348 переглядів
LEGO 21057 Singapore Skyline | LEGO Architecture 2022 | LEGO 21057 Builder | LEGO 21057 Video
23 січня 2022168 переглядів
Lego Architecture 21057 Singapore Stop Motion Build, opening and Gallery Review
31 січня 20222 130 переглядів
LEGO Architecture Singapore Skyline Review! | 21057 - 2022
9 січня 2022368 переглядів
LEGO 21057 SINGAPORE ARCHITECTURE OUTDOOR BUILD AND REVIEW
26 лютого 20223 709 переглядів
LEGO Architecture Singapore Skyline (21057) Review...
29 січня 20222 997 переглядів
LEGO 21057 Singapore Review
14 січня 20221 447 переглядів
LEGO Architecture 21057 Singapore Skyline - LEGO Speed Build Review
4 лютого 202295 060 переглядів
LEGO 21057 Singapore Skyline | LEGO Architecture 2022 | LEGO 21057 Builder | LEGO 21057 Video
21 грудня 20211 519 переглядів
LEGO® Architecture Skyline Collection model of Singapore (21057)[827 pcs] Building Instructions
17 лютого 20222 585 переглядів
LEGO 21057 - Singapore - Architecture - Speed Build Review
22 січня 20223 176 переглядів
Lego 21057 Architecture Singapore Speed Build
1 березня 202231 580 переглядів
Unboxing Lego Architecture Singapore SET 21057
18 лютого 2022736 переглядів
LEGO ARCHITECTURE 21057 | SINGAPUR | RECENZJA
22 травня 202210 114 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 859 грн.
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 808 шт, моделей 3, персонажів 3 шт
від 2 130 грн.
вік 7+, унісекс, будівлі, деталей 785 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 395 грн.
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 986 шт