Конструктор Lego Starblaster Showdown 76019
Відео 16Фото 6 | 4 347 грн. Купити! Конструктор Lego Starblaster Showdown 76019Tehnoexpert.com.uaМенше року (Львів) Під замовлення Поскаржитись в списокмої списки |
Lego Starblaster Showdown 76019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Marvel Super HeroesПорівняти в таблиці →
від 3 429 грн.
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 900 шт, персонажів 9 шт
від 20 596 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 5201 шт, персонажів 31 шт, рухомі деталі
від 2 689 грн.
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1108 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 2 697 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 359 шт, персонажів 4 шт
від 1 161 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 290 шт, персонажів 2 шт
від 469 грн.
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 154 шт, рухомі деталі
від 509 грн.
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 134 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 3 599 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 545 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 6 786 грн.
вік 14+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1901 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 1 633 грн.
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 476 шт, рухомі деталі
від 3 799 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 358 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 4 902 грн.
вік 4+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 150 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 499 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 456 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 700 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 133 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 299 грн.
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 268 шт, персонажів 6 шт
від 4 358 грн.
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 197 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 8 389 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 604 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Лего Стражи Галактики 76019 Starblaster Showdown/Решеющее сражение LEGO .
7 квітня 2018577 переглядів
[LEGO 76019] Лего Стражи галактики (Starblaster showdown set) [обзор LEGO от Shiro]
20 січня 20169 636 переглядів
Музей ЛЕГО Обзор 76019 STARBLASTER SHOWDOWN
17 липня 20157 370 переглядів
Обзор Lego Marvel Super Heroes 76019 Starblaster Showdown
18 лютого 2015244 перегляда
REVIEW: LEGO Guardians of the Galaxy Starblaster Showdown Set 76019
10 лютого 20226 979 переглядів
LEGO StarBlaster Showdown Review Set #76019
25 серпня 20142 116 переглядів
LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Starblaster Showdown Review 76019
25 травня 201436 457 переглядів
Rob A Reviews LEGO Guardians of the Galaxy 76019 Starblaster Showdown
3 червня 2014971 перегляд
Lego Marvel Guardians of The Galaxy 76019 Starblaster Showdown Speed Build
20 червня 201436 047 переглядів
LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Starblaster Showdown 76019 Review - BrickQueen
3 червня 201433 010 переглядів
Lego 76019 Marvel SuperHeroes StarBlaster Showdown Review
16 червня 20141 158 переглядів
Lego Super Heroes 76019 Starblaster Showdown - Lego Speed Build
4 грудня 2014235 477 переглядів
Holographic Display - Lego 76019 - Guardians of the Galaxy - Starblaster Showdown
15 липня 20141 088 переглядів
Let's Build - Lego Marvel Super Heroes Starblaster Showdown Set #76019
24 вересня 20155 179 переглядів
STARBLASTER SHOWDOWN 76019 Lego Guardians of the Galaxy Stop Motion Set Review
5 червня 2014496 804 перегляда
LEGO Guardians of the Galaxy 76019 Starblaster Showdown review!
2 червня 2014172 656 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 197 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 199 грн.
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 223 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 990 грн.
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 174 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 179 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 3 802 грн.
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 207 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 4 499 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 207 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 3 999 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 221 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 4 347 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 201 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 4+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 150 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 4 899 грн.
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 227 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 5 175 грн.
вік 4+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 151 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 5+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 178 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі