Рамка для розетки / вимикача Legrand Celiane 066601
Legrand Celiane 066601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Celiane 066601
Усі ціни 11 →Legrand Legrand Celiane 066601 | 130 грн. |
Рамка 1 пост Celiane Legrand, Сірий 066601 | 130 грн. |
Рамка LEGRAND 066601 | 130 грн. |
Legrand Рамка LEGRAND 066601 66601 | 199 грн. |
Legrand 066601 | 130 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →