Рамка для розетки / вимикача Legrand Celiane 066612
Legrand Celiane 066612 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Celiane 066612
Усі ціни 11 →Legrand Legrand Celiane 066612 | 213 грн. |
Рамка 2 пости Celiane Legrand, Кавовий 066612 | 213 грн. |
Рамка LEGRAND 066612 | 357 грн. |
Legrand Рамка LEGRAND 066612 66612 | 269 грн. |
Legrand 066612 | 201 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →